כולנו חולמים על שינוי, יודעים למה? כי אנחנו דינמיים, המציאות דינמית וזה מה שנחוץ לנו בשביל לחיות בתחושת סיפוק והגשמת עצמי. הבעיה מתחילה כשאנחנו מנסים וזה פשוט לא מצליח ואז אנו מרגישים תסכול ותקיעות. איך הכלל אפשר להיתקע כשהכול משתנה כל הזמן? התשובה לכך פשוטה..
אנחנו יוצרים את התקיעות של עצמנו. כן.. בדיוק כך, אנו עושים את אותם טעויות שוב ושוב , אם זה בזוגיות, קריירה או בחיים בכלל. התמדה, יצירתיות, כוח רצון, נחישות ועוד מהווים איכויות מצוינות בכדי להצליח אך גם כדי להיתקע. זה די מטריד שתכונות חיוביות שלנו משמשות אותנו לדברים שאנו בכלל לא רוצים, אז מה גורם לכך? 
השקפת העולם שלנו מבוססת על מגוון עצום של חוויות חיים, אמונות ושכנוע עצמי, זה מה שעוזר לנו להתנהל בחיים. עם זאת לא תמיד השקפת העולם שלנו משרתת אותנו ולפעמים היא עוצרת ואף פוגעת בנו. עם זאת, אנו לא תמיד מודעים לאופן קבלת ההחלטות שאנו מבצעים ואלה נראות לנו טבעיות ונכונות ואנו אף מוכנים להילחם על כך באמונה שלמה. אז מה עושים? מתאמנים כדי לראות נכון.
שמי תומר עוז מאמן להצלחה יועץ נדלן שהחלטתי להתמקד רק באימון ממוקד מטרה אחת גדולה אימון לקנות דירה ! אם אתם מרגישים שהחלום לקניית דירה רחוק, אתם רוצים לקנות נכס ולעלות על המגרש אני מזמין אתכם לתהליך אימון וייעוץ איך לקנות דירה?
החלום שלכם אפשרי, יש לי את הכלים והידע הנרחב איך להוביל אתכם בבטחה לקנית דירה, בתהליך איתי נלמד מה יש ומה אין? מדוע לא רכשתם עד עכשיו נכס? מה עוצר אתכם מלרכוש דירה? איפה כדאי לכם לקנות דירה? באיזה עיר? באיזה תקציב?
איך ומתי? ביחד איתי תגיעו לחלום הגדול שלכם.
יש מקרים בהם נבין שהמטרה כרגע לא על הפרק
ותצאו לתוכנית עבודה שבפרק זמן כזה או אחר היה ניתן להשיג
את רכישת הדירה. קניית דירה בבטחה.
למה כדאי אימון לקניית דירה איתי?
אני מאמן אישי ואיש נדלן בכיר, ברשותי משרד תיווך דירות מצליח בשם “אנשי המפתח נכסים” יש לי את כל הידע +תעודות ורשיונות
באימון אישי, כאיש נדלן, אשר חיי ונושם נדלן. אני מזמין אתכם לתהליך אימון ממוקד מטרה קואצ’ינג לרכישת נכס
קואצ’ינג לרכישת דירה, ייעוץ לקנית דירה לווי צמוד עד המפתח
הבעיה הגדולה היא שאין לכולם את כלים מתאימים בכדי לראות את הדברים בצורה נכונה ולכן אין לכולם את היכולת להבחין בין התנהלות מוצלחת לבין התנהלות כישלונית. אנחנו לא באמת מבינים את התהליכים שמניעים אותנו ולכן אין לנו יכולת השפעה עליהם . במצב זה היכולת שלנו לעשות שינוי היא אפסית. במצב זה בדרך כלל אנו נוטים להאשים גורמים חיצוניים: “זה תקפה חלשה”, “הוא לא עמד בהתחייבויות”, “היא לא מכבדת אותי”, “זה בגלל הבוס” וכו’. 
בכדי לעשות שינוי אנו זקוקים לעזרה. הכוונה לעזרה מאד מיוחדת שמאפשרת לנו לראות את עצמנו ואת אופן הפעולה שלנו ואת זה עושה תהליך אימון קאוצ’ינג  ממוקד לקניית דירה! דבר שני שעושה המאמן, זה ללמד אותנו שיטות פעולה המשפיעות על השקפת עולמנו, אופן קבלת ההחלטות וכמובן הביצוע.
משינוי פנימי לחיצוני תהליך של קאוצ’ינג
בחיים בדרך כלל אין מקריות, מה שאנו עושים בא לידי ביטוי במציאות חיינו. ברגע שאנו פועלים אחרת מהר מאד אנו חווים תגובה שונה של מהסובב אותנו. זה נכון בכל מישורי החיים לרבות זוגיות, עסקים, קריירה ועוד. אם אתם מרגישים תחושה של החמצה בקשר לקריירה, אני מזמין אתכם 
לאימון אישי לרכישת נכס

נפילת האסימון” אולי הרגע הכי מרגש שחווים מאומנים בטיפול. פתאום, הפעולות הטכניות שביצענו “כי המאמן אמר..” והטלנו בהם ספק הופכות למשהו חדש, תגובה חדשה של המציאות אלינו שלא הכרנו קודם ואז מתעוררת אמונה. האמונה ביכולת שלנו לעשות שינוי. בן הזוג שלנו מתייחס אלנו אחרת, יותר לקוחות נכנסים לעסק, היה לנו דייט נהדר ופתאום אנחנו מחייכים סתם לעולם. זה לא סתם, עשינו שינוי פנימי וזה בא לידי ביטוי בחיים. 
עושים שינוי בחיים עכשיו למידע נוסף עבור אימון אישי קאוצ’ינג לקניית דירה
צרו קשר היום במספר 054-5906476 קאוצ’ינג אימון אישי לרכישת דיר