אודות תומר

חווית החיים שלנו מושפעת מהשקפת עולמנו. לפעמים אנו זקוקים לדחיפה משמעותית שתעזור לנו לראות את הדברים בצורה אחרת ולהגיב למציאות באופן אפקטיבי. פתאום קורה קסם ודלתות שהיו נעולות רק עד לא מזמן, נפתחות לרווחה. זה הרגע שבו אנו מבינים שפשוט חסמנו את עצמנו באופן שיטתי מלהצליח.

אימון אישי משיג תוצאות קואצ’ינג

כולנו למדנו שבשביל להצליח צריך להתאמץ. האמת היא שהדבר נכון גם לגבי כישלון. תקיעות וחוסר התקדמות נובעים מפעולה לא יעילה. את העסק הראשון שלי הקמתי בגיל 21, אז החלטתי לפתוח חנות בגדים ללא כל ידע כי רציתי ללכת רחוק ככל האפשר. לאחר שנתיים של פעילות ו 2 חנויות פרשתי מתוך הבנה שלא לזה נועדתי. לא הרמתי ידיים ואת העסק הבא שלי הקמתי והפעם בתחום הפוליש. הפעם עם ידע וניסיון  מתאים בעסקים חוויתי הצלחה ומאז ועד היום יש ברשותי חברה משגשגת.

יכולות בונים מבפנים

בחיים אין מתנות חינם, מה שנותנים מקבלים בחזרה. עסקי הפוליש שלי אמנם משגשגים אך שילמתי “שכר לימוד” גבוה ולמדתי את אומנות הפרסום, שיווק וקידום אינטרנטי (..לו רק הייתי מקבל אימון אישי). את הידע החדש והיכולות שרכשתי בלימוד עצמי  מינפתי ופתחתי בעשרות יוזמות קידום אינטרנטיות. אלה כללו הקמת אתרים וקידומם, מכירת שטחי פרסום, מכירת לידים ואיסוף לקוחות שהיו מעוניינים להופיע במקומות אטרקטיביים בגוגל.

עם הזמן הבנתי שיש לי תשוקה לייעוץ וחשתי צמא אדיר לידע בתחום. נרשמתי לקורסים ולסדנאות שונות ואז הבנתי, שפשוט נולדתי להדריך וללמד. אני אוהב אנשים ואוהב עסקים ובמיוחד אני נהנה לראות את התדהמה ברגע שפתאום נופל האסימון והדברים מתחילים להתגלגל לכיוון הרצוי. ברגע אחד הדברים שלמדנו ותרגלנו מקבלים משמעות עמוקה ונטמעים. מכאן הדרך נפתחת לעוד ועוד הצלחות.

תנו לעצמכם קרדיט

יש לכם את הכול בכדי להשיג את מה שאתם מבקשים. אהבה שעושה לכם טוב, עסק משגשג וחיים אישיים שבהם אתם משגשגים. לא צריך להיות קוסם בשביל להצליח, רק לפעול נכון. זה דורש חקירה פנימית ומשמעת עצמית. לאחר שאנו מבינים את המנגנונים שמפעילים אותנו ופועלים בכדי לעצב אותם נכון בכדי להשיג הצלחה, המציאות מגיבה אלינו אחרת.

אל תחכו למזל שלכם ולא לניסים. למידע נוסף על אימון אישי לשינוי בחיים קואצ’ר  להשגת יעדים צרורו קשר לשיחת הכרות
במספר 054-5906476 או השאירו פרטים.

לקביעת פגישה או קבלת ייעוץ השאירו פרטים: