אימון עסקי

אימון עסקי למה זה טוב?

העולם העסקי דורש מאתנו את המיטב. בכדי לשרוד ולשגשג אנו נדרשים להיות תחרותיים בשירות, שיווק, רווחיות ובאטרקטיביות. לכן, אנו מקדישים את כל מיטב מרצנו בכדי להשיג את המטרות העסקיות שקבענו לעצמנו. עם זאת, לא די בכך ועלינו לדעת להתנהל נכון. נשמע פשוט? המציאות פשוטה אבל אנחנו פחות.

התנהלותנו משקפת לא רק את כישורנו ורצוננו אלה גם את השקפת עולמנו. זה מתחיל מדברים קטנים של מה זה סדר וארגון ומגיע לכל פינה כמו יחסי אנוש, התנהלות כלכלית, נטילת סיכונים ועוד.

מוצאים את התשובות בתוכנו

בכדי להשיג תוצאות מיטביות אנו נוטים להתייעץ עם קולגות, עובדים, שותפים ועוד. אך לא די בכך ועלינו ללמוד לראות את עצמנו ואת התהליכים שמניעים אותנו באור חדש ומדויק. לצורך כך אנו נדרשים למראה שתוכל לשקף אותנו נאמנה. זה בדיוק מה שעושה מאמן עסקי.

אנשי ייעוץ סטנדרטיים מנדבים שיקול דעת, ידע וניסיון. לעומתם, אימון עסקי מתרכז בנו וביכולת שלנו לראות את עצמנו. כשאנו מביטים נכוחה אנו רואים בקלות דברים טובים ואת מה שצריך לשנות. היכרות מעמיקה ונכונה על עצמנו מהווה רווח נקי ויוצרת שינוי. מהר מאד אנו נעשים פתוחים להתייעלות והתקליט השבור הופך לספיראלה של התפתחות.

מה הסוד הגדול שטמון באימון?

אתם המאומנים.. רק אתם!

הסוד נמצא בכם וביכולות שלכם שעד לא מזמן בוזבזו על מהלכים לא יעילים המשקפים ראייה לא נכונה שלכם בעצמכם ובמציאות. בכדי להיות פתוחים לשינוי אתם נדרשים רק לדבר אחד – להאמין שאכן דברים יכולים להראות אחרת.

הדרך הקלה שתעזור לכם להבין שניתן לעשות שינוי היא להביט באחרים. המציאות שאנשים פוגשים היא לא סטטית אלה נגזרת מהם. אחדים משגשגים ואת זה אנו רואים על פניהם, הם ישמחו לספר לכם שהשמיים הם הגבול. אחרים ישגשגו פחות ויתנהלו בצורה “קורבנית” המאשימה גורמים חיצוניים.

אימון עסקי, למי זה מתאים?

לא צריך עסק מקרטע בכדי לפנות למאמן עסקי. פניה למאמן עסקי מתאימה לכל אחד ואחת שרוצים להשיג יותר. כל עסק יכול להרוויח יותר, להתייעל יותר או להפוך למשהו קצת שונה ממה שתכננתם אך מתאים ונכון. שמי תומר ואני יזם וותיק ומאמן עסקי. למידע נוסף על אימון עסקי צרו קשר היום במספר 054-5906476, או השאירו פרטים ותעלו על מסלול חדש ומרתק בדרך לעצמכם ולהגשמת השאיפות שלכם.

לקביעת פגישה או קבלת ייעוץ השאירו פרטים: