אימון אישי לקריירה

אימון אישי לקריירה

אנחנו רוצים ואוהבים לעבוד, אך לפעמים אנו מגיעים למצב בלתי אפשרי ובו נדמה שכל האפשרויות חסומות עבורנו. רבים מוצאים את עצמם שולחים ערימות של קורות חיים ו.. כלום. אחרים מרגישים שחיקה ועייפות בעבודה והיו רוצים לעשות שינוי אך חוששים מההשלכות של ויתור על מקור פרנסה קבוע.
מחפשים קריירה ולא מוצאים?

כיום יש כל כך הרבה דרכים למצוא עבודה, אתרי חיפוש עבודה, פייסבוק מפה לאוזן ועוד. נכנסים, נרשמים, משלמים ומתחילים. סריקה מהירה של השוק מעלה מאות הצעות ונראה שעוד דקה בדיוק אנו מוצאים את עבודת חיינו. אנחנו שולחים קורות חיים ולא קורה כלום. מנסים שוב אחרי כמה עשרות שליחות נדלקת נורת הזהרה – משהו פה לא בסדר.

קיימות סיבות רבות למצב שבו אנו לא מוצאים עבודה בתחום שרצינו ואלה כוללות: ביקוש והיצע, דימוי עצמי, גיל, גישה, התאמה, ארגון קורות חיים, כישלון במבחני דינמיקה קבוצתית ועוד.

אם ניסינו הכול ולא הצליח כנראה שאנו מפספסים משהו ועלינו לפעול קצת אחרת. אימון אישי למציאת עבודה יכול לספק לנו זווית חדשה רעננה על עצמינו ועל שוק העבודה. באימון אישי נלמד להכיר את מה שמחזק אותנו ומה עוצר אותנו מלהצליח ואותו נתקן. כמו כן, נלמד להתנהל נכון בכל תהליך חיפוש העבודה עד להצלחה.
חוששים משינוי?

עבודה מספקת את צינור החמצן של חיינו ומגדיר אותנו בעולם המודרני. איבוד מקור פרנסה מהווה חשש משמעותי ומדאיג רבים עד לכדי חוסר יכולת לעשות שינוי. עם זאת שינויים הכרחיים בשל הדינמיות הרבה בשוק העבודה וכן הצרכים, שאיפות והרצונות האישיים שלנו.

לכן, רבים עושים שינוי רק אחרי שהם מפוטרים וחבל. זאת מפני שהרבה יותר קל למצוא עבודה בזמן שעובדים. תתפלאו אבל זה לגיטימי ואין צורך להגיש אשמה בעניין. בעזרת אימון אישי ניתן לרכוש ביטחון עצמי מחודש ולהתנהל נכון בשוק העבודה מבלי לחשוש משינוי.
אימון אישי למציאת עבודה

בשוק העבודה המשתנה לעתים תכופות חשוב מאוד שלא “נאבד את הראש”. במקרים שכאלה תמיד כדאי שיהיה יועץ מוסמך ובעל ניסיון שיעמוד מאחורינו, ידע לתמוך ולתת את העצות הנכונות מתי שצריך. שמי תומר ואני מאמן אישי לחיים. לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חייגו למספר 054-5906476 או השאירו פרטים באתר ואשוב אליכם בהקדם.