אימון זוגי

אימון זוגי, למי זה טוב?

” אנחנו זוג טוב, לא צריכים אימון זוגי”, באמת? כולנו משקיעים מאמץ בכדי להשתפר בכל מישורי החיים. זה כולל עבודה על הכושר הגופני שלנו, לימוד תחומים חדשים הנדרשים לצרכי עבודה, עוברים טיפולים בריאותיים ואסטטיים ולעיתים קרובות דואגים גם לנפש עם שיחות, חוגים ועוד. עם זאת, מוזר שרק מעט זוגות מאמנים את כישורי הזוגיות שלהם וזאת לאור נתוני הגירושין המטרידים.

סומכים על האהבה שתנצח

טעות נפוצה של כולנו היא לסמוך על המושג הקסום והמעורפל “אהבה” בכדי שיציל אותנו מעצמנו. כשרק מכירים ויש ניצוצות, אז נהנים מאהבה תמימה שיוצרת הרמוניה הדדית בקלות וספונטניות. עם הזמן השגרה מחלחלת והמחויבויות הזוגיות הולכות ותופחות. בשלב זה הזוגיות שלנו נוטה להפוך לאתגר ארגוני רב ממדי. בית, משפחה, קריירה, משכנתא ועוד דורשים את תשומת הלב שלנו ברוב שעות היממה ומשאירים פחות מקום לעצמנו ולזוגיות שלנו. את האתגרים הללו לא כל הזוגות עוברים בשלום ורבים אף מחליטים להתגרש. אז לאן בורחת האהבה? האמת.. היא בדרך כלל נשארת, רק זקוקה לריענון נהלים משמעותי.

אימון זוגי ליעילות ארגונית בבית

כל ארגון מודרני החפץ בהישרדות יודע שהשלם מורכב מחיבור טוב בין סך חלקיו וזה אומר שיש לאפשר תקשורת והתנהלות יעילה בין אנשים. נכון הדבר גם לגבי הזוגיות המודרנית. שום דבר לא עוצר אותנו מפרידה, למעט תחושת שגשוג, הגשמה עצמית וכמובן – אהבה.

בכדי לשמר את הזוגיות שלנו עלינו לפתח דרכים לתקשר טוב יותר, להצליח יותר ולהשקיע בכך פחות מאמץ. על הדרך עלינו לשמור גם על באווירה טובה ומכבדת עבור כל הצדדים. נשמע קל, אז למה בכל פעם שאנו מנסים לקבל החלטות משותפות, אנו נוטים לחזור למקום המוכר שממנו אנו רוצים להשתחרר? בדיוק לשם כך פותחו מגוון טכניקות של אימון זוגי. בעזרת מאמן זוגי ניתן לשקם את הקשר והאמון שאבדו בדרך.

מרגישים כמו תקליט שבור?

זוגות טריים שנמצאים לקראת החלטות גדולות, זוגות במשבר, זמן היריון ולאחר לידה, אלה התקופות שבהן מתעוררות מחלוקות. ביחד עם המאמן הזוגי רוכשים בני הזוג כלים חדשים לתקשורת אפקטיבית ומהר מאד מתברר שניתן לגשר על פערים. ההשלכות למהלך זה משמעותיות ביותר ומשפיעות על כל רבדי החיים. שמי תומר עוז למידע נוסף על אימון זוגי צרו עמי קשר במספר 054-5906476 או השאירו פרטים.

לקביעת פגישה או קבלת ייעוץ השאירו פרטים: