מה זה קואצ’ר?

בשנים האחרונות אנו נתקלים בסוג חדש יחסית של מטפלים/מאמנים ואלה מכונים קואצ’ר או בעברית – מאמן אישי. כשם שלכל קבוצת ספורט ולכל מתאמן מקצועי מוצמד מאמן אז למה לא להצמיד מאמן עבור דברים אחרים חשובים לא פחות. את זה הבינו בהתחלה אח”מים הנדרשים להתנהלות מושלמת במגוון מצבים. לאחר מכן הגיעו מאמני הספורט האישיים וכיום יש באפשרותנו להגיע להישגים אישיים כמעט בכל תחום בעזרת קואצ’ר.

קואצ’ר עושה שימוש במגוון טכניקות שונות שמטרתם לשחרר אותנו מגישה לא יעילה ולעורר משהו חדש וטוב יותר הטמון בנו. כמו כן, הקאוצינג ילמד אותנו טכניקות שונות להתנהלות נכונה ואף יעזור לנו לשפר את המודעות העצמית ולחזק אותה.

קואצ’ר לכל מטרה נחשקת

אז מה הייתם רוצים להשיג או לשפר? בדרך כלל יש 3 דברים עיקריים בחיים שמעסיקים אותנו והיינו רוצים להצליח בכולם – זוגיות, קריירה ותחושת שביעות רצון כללית. עם זאת לעיתים קרובות גם אם אנחנו מאד מוכשרים ומתאימים אנו מוצאים את עצמנו הולכים סחור סחור ולא מגיעים לשום מקום.

אימו זוגי – הרבה זוגות מתגרשים וחבל. גירושין גורמים ללא מעט נזקים כלכליים ואישיים לכל אחד מבני הבית. קיימים מצבים רבים שבהם ניתן לשקם את הקשר וזאת באמצעות בניית מכנה משותף חדש, שיפור התקשורת הבין אישית והגעה להבנה הדדית.

בעיה נוספת שמטרידה רבים זאת הבדידות. בעידן האינטרנט, כאשר כמות האפשרויות העומדות בפנינו גדולה כל כך. אז למה זה לא מסתדר?

אימון עיסקי  לקריירה – אנשים שמקבלים החלטות איכותיות משיגים יותר. עובדה ידועה זאת לא מונעת מרבים להיתקע בעבודות משמימות וכן לחפש עבודה ללא הצלחה. שינוי קטן בקורות החיים, בדרך שאנו מחפשים עבודה או מציגים את עצמנו יכול לחולל פלאים, אז למה לנסות שוב ושוב את מה שכבר נכשל?

נכון הדבר גם לגבי עסקים. כמות ההחלטות שצריכות להתקבל בעסק היא אדירה. קואצ’ר יכול לעזור לכם להישאר “מכווננים” נכון ולהגיע לתוצאות משופרות.

לחיות נכון עם שביעות רצון

אני תומר עוז,קאוצ’יר. הגיע הזמן לשינוי שיחזיר לכם את החיוך לפנים. אני כאן בשבילכם, עם פתרונות לכל בעיה וייעוץ שיאפשר לכם להתמודד אתה באופן הטוב ביותר. לפרטים נוספים חייגו למספר 054-5906476  או השאירו פרטים באתר.