אימון אישי

רוצים לעשות שינוי בקריירה?
פעמים רבות בחיינו אנו מחליטים לעשות שינוי אך לאחר זמן קצר אנו נוטים לחזור לאותם תבניות התנהגות שתקעו אותנו מראש. בכדי לעשות שינוי אמתי נדרש שינוי תפיסה מלא של השקפת העולם שרכשנו לעצמנו מתוך חינוך, אמונה וניסיון. לעיתים קרובות אנו מגיעים להחלטה שמה שחשבנו שהוא נכון ומתאים לגבינו כבר לא תקף יותר ואנו זקוקים לשינוי פרדיגמה. מפה ועד לשנוי המיוחל הדרך קצרה. אך לא תמיד כך הדבר ולעיתים קרובות אנו מפספסים ופשוט נתקעים.

זה השלב שבו אנו זקוקים לעזרה חיצונית שתאפשר לנו לראות את הפוטנציאל שטמון בנו שאנו נוטים להחמיץ רק בשל גישה לא נכונה. זוגיות עם הרבה מטענים, עסק מדשדש, שחיקה בעבודה ותחושת החמצה כללית יכולים להפוך לשינוי תוך זמן קצר בעזרת היכולת להתבונן בעצמנו ללא מחסומים.

אימון אישי להגשמה  עצמית

עם כל כך שפע של אפשרויות העומדות לרשותנו זה פלא שאנחנו עדיין לא מרוצים. גרוע מכך, יש עליה מתמדת בתופעות נפשיות של דיכאון, חרדה והפרעות שינה שנובעות מלחץ, מתחים, תחושת כישלון, החמצה ועוד. לאימון אישי בדרך כלל מגיע מי שמאס מתקיעות ורוצה לנוע קדימה. מאמן אישי עוזר לנו להכיר את עצמנו טוב יותר ולהתנהל נכון בכדי להשיג את מטרותינו ולהגשים את עצמנו כמו שתמיד רצינו.

אימון אישי לזוגיות

רבים מאתנו סובלים מחוסר סיפוק בזוגיות. רבים לא מוצאים זוגיות מתאימה, אחרים לא מרוצים מזאת הקיימת ומעוניינים לעשות שינוי. העדר זוגיות או זוגיות לא מוצלחת אינם גזירת גורל. לפעמים שינוי קטן בהתנהגות שלנו עושה פלאים. עם מאמן אישי יש באפשרותכם לראות את עצמכם מזווית חדשה ולחוות שינוי אמיתי. מהר מאד תגלו שהסביבה שלכם מגיבה אליכם ומתאימה את עצמה אליכם בשמחה.

אימון אישי לשפע ופרנסה

העבודה משעממת ואתם חולמים על שינוי אך חוששים. בשביל להתחיל לא צריך מהפכות גדולות. בעזרת ליווי של קאוצ’יר אימון אישי שמבין אתכם אתם יכולים לשלב ביטחון כלכלי לצד סיפוק ועשיה שמדברת אליכם.

שמי תומר עוז,אימון אישי לקריירה פרנסה, שגשוג, זוגיות פורחת והגשמה עצמית לא נמצאים רחוק מכאן, אלה ממתינים להתגלות בלב של כל אחד ואחת. ראייה נכונה של המציאות, הצרכים והרצונות שלנו מולידה דברים נפלאים שבאים לידי ביטוי במכלול החיים כמו בריאות, קריירה, זוגיות וכן שביעות רצון כללית.

לוקחים שליטה על החיים והופכים לכל מה שרציתם להיות. לייעוץ ולפרטים נוספים חייגו למספר 054-5906476 או השאירו פרטים באתר ואחזור אליכם בהקדם.

  בקריירה

לקביעת פגישה או קבלת ייעוץ השאירו פרטים: