יועץ נדלן

אימון ויועץ נדלן הדרך לדירה בלווי צמוד עד המפתח!
פעמים רבות בחיינו אנו מחליטים לעשות שינוי אך לאחר זמן קצר אנו נוטים לחזור לאותם תבניות התנהגות שתקעו אותנו מראש. בכדי לעשות שינוי אמתי נדרש שינוי תפיסה מלא של השקפת העולם שרכשנו לעצמנו מתוך חינוך, אמונה וניסיון. לעיתים קרובות אנו מגיעים להחלטה שמה שחשבנו שהוא נכון ומתאים לגבינו כבר לא תקף יותר ואנו זקוקים לשינוי פרדיגמה. מפה ועד לשנוי המיוחל הדרך קצרה. אך לא תמיד כך הדבר ולעיתים קרובות אנו מפספסים ופשוט נתקעים.

זה השלב שבו אנו זקוקים לעזרה חיצונית שתאפשר לנו לראות את הפוטנציאל שטמון בנו שאנו נוטים להחמיץ רק בשל גישה לא נכונה. זוגיות עם הרבה מטענים, עסק מדשדש, שחיקה בעבודה ותחושת החמצה כללית יכולים להפוך לשינוי תוך זמן קצר בעזרת היכולת להתבונן בעצמנו ללא מחסומים.

יועץ נדלן ומאמן אישי סט כלים והדרכה לקניית דירה

עם כל כך שפע של אפשרויות העומדות לרשותנו זה פלא שאנחנו עדיין לא מרוצים. גרוע מכך, יש עליה מתמדת בתופעות נפשיות של דיכאון, חרדה והפרעות שינה שנובעות מלחץ, מתחים, תחושת כישלון, החמצה ועוד. לאימון אישי בדרך כלל מגיע מי שמאס מתקיעות ורוצה לנוע קדימה. מאמן אישי עוזר לנו להכיר את עצמנו טוב יותר ולהתנהל נכון בכדי להשיג את מטרותינו ולהגשים את עצמנו כמו שתמיד רצינו.

יועץ נדלן ומאמן היתרונות שלי בתור יועץ נדלן

. מאמן אישי ומנטור להשגת מטרות. ביחד נכין תוכנית עבודה בדרך לרכישת נכס.
.בעלים של משרד תיווך מצליח שמלווה עשרות זוגות לרכישת נכסים לווי אישי וצמוד עד המפתח.
מנטור ומאמן אישי אני יכוון אתכם רק לעסקה שתוכלו להגשים אני לא ייעץ ולכם להכנס לעסקה שהיא מסוכנת לכם. הכל בשקיפות מלאה ושמירה על הקוד האתי.

רוצים לקנות דירה ולא יודעים מאיפה להתחיל?
אני מאמן אישי ויועץ נדלן אשר לקחתי על עצמי להתמקד רק במטרה אחת איך להגשים את חלום הדירה לאנשים שפשוט לא יודעים איך לעשות זאת, או שיש משהו שפשוט חוסם אותם בדרך למטרה, ביחד איתי נלמד מה הדילמה? מה עוצר אתכם? למה אתם לא רכשתם עד עכשיו נכס? כאן מדובר בתהליך אימון שבו נפרוט ונזקק את הדילמות, תקבלו ממני מספר כלים שיעזור לכם להבין מה תקע אותכם עד עכשיו ואיף מכאן ממשיכים?
לאחר שהבנו מה החסמים שיוצרים תקיעות? כאן אני ילווה אתכם בדרך לרכישת הדירה, בתור יועץ נדלן בכיר ובעל משרד תיווך אנשי המפתח יש לי את הכלים והידע ללות אתכם בדרך לרכישה ביחד נתפור את החליפה שתהיה בדיוק מתאימה לצרכים שלכם, וכל זה בבטחה וביושרה. למידע נוסף ולשיחת הכרות אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר 
0545906476

אימון אישי לשפע 

העבודה משעממת ואתם חולמים על שינוי אך חוששים. בשביל להתחיל לא צריך מהפכות גדולות. בעזרת ליווי של קאוצ’יר אימון אישי שמבין אתכם אתם יכולים לשלב ביטחון כלכלי לצד סיפוק ועשיה שמדברת אליכם.

שמי תומר עוז,אימון אישי לקריירה אימון לרכישת דירה, אלה ממתינים להתגלות בלב של כל אחד ואחת. ראייה נכונה של המציאות, הצרכים והרצונות שלנו מולידה דברים נפלאים שבאים לידי ביטוי במכלול החיים כמו בריאות, קריירה, זוגיות וכן שביעות רצון כללית.לוקחים שליטה על החיים והופכים לכל מה שרציתם להיות. לייעוץ ולפרטים נוספים חייגו למספר 054-5906476 

לקביעת פגישה או קבלת ייעוץ השאירו פרטים: